Ось і настала золота осінь. Листя міняє своє забарвлення.Дерева стоять з різнокольоровою гамою.Щоб краще познайомитися з цією прекрасною порою року,запам'ятати все те найкраще,що вона принесла з собою,працівники бібліотеки для дітей запропонували своїм читайликам взяти участь у майстер-класі “Листя жовте,небо синє-настає пора осіння”. Адже осінні вироби,виготовлені своїми руками, не тільки займуть дитину чимось корисним,а й навчать як можна створити гарні іграшки або прикраси для дому чи бібліотеки.Тож діти із задоволенням майстрували вироби з природніх матеріалів та паперу,виготовляли різнобарвні листочки,грибочки,осінні хмаринки...
![](/dly_ditey/119197537_3342429362508159_6233142549890422565_n.jpg)
![](/dly_ditey/119253209_3342429085841520_8793188977749499006_n.jpg)
![](/dly_ditey/119592555_3342429622508133_1984733956358683254_n.jpg)
![](/dly_ditey/119597839_3342429712508124_2281450909074698194_n.jpg)
|