«Чорнобиль : горе й біль»
Під такою назвою пройшла година пам’яті в районній бібліотеці для дітей , присвячена 29- тій річниці чорного дня Чорнобильської трагедії. До бібліотеки завітали учні 8 класу Катеринопільської школи №1 з класним керівником Олешко Інною Володимирівною.
Діти разом з бібліотекарями ніби вернули назад події майже тридцятирічної давнини. Згадали тих, хто прийняв на себе перші смертельні дози ,згадали земляків, які їздили приборкувати страшну радіацію. Всі діти підготували та декламували вірші , обіцяли в майбутньому зробити все, щоб така трагедія більше не повторилась.
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news_db/chornobil_gore/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news_db/chornobil_gore/5.jpg)
Д.Вишня –завідуюча районною бібліотекою для дітей
|