Ось і минула вже зима із снігом та морозами. Незабаром почне пригрівати сонечко і пробуджуватися природа від зимового сну. І тому ми зібралися у нашому залі, щоб зустріти і відсвяткувати Масляну.
Минуло 200 років від дня народження Тараса Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе поміж нами. Шевченко - це наша душа, наша мудрість, наша сила. І тому наш літературний всезнайко під назвою «І вічне слово Кобзаря» проходив на території районного краєзнавчого музею.
Яка багата на свята наша планета.Тому дуже приємно, що не залишилася без уваги і мова.«У мові моїй краса й неповторність». Саме під такою назвою пройшов мовознавчий лікбез присв’ячений Міжнародному дню рідної мови.
Ще лютує зима хуртовинами, ще стоять морози і лежать сніги, а у повітрі вже пахне весною. От і працівники ДБ разом з учнями 1 та 3 кл.ЗОШ№1 зустілися,щоб відсвяткувати літературно-музичне свято «Як зима з весною зустрічалася».
У 2014 році чимало визначних дат, однією з яких є 70 років визволення Черкаської області від фашистських загарбників.Про ратний подвиг радянських воїнів у далекому 1944 році і йшла розповідь під час історичної подорожі «Бойовими шляхами Черкащини»
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. Сьогодні ми знову і знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 200 років минає з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу і своєї землі. Ми, черкащани пишаємось тим , що є земляками найвидатнішого українського поета, духовного батька нашої нації
13 грудня – День святого
Андрія. У ніч з 12 на 13 грудня дівчата ворожать на наречених, просять у долі
щастя. Більшість вірить, що у цей день творяться містичні речі. І якщо дуже
щиро загадати, здійсниться найзаповітніше бажання. Водночас день Андрія вважають
у народі великим зимовим святом.