Україна сьогодні, 9 листопада, святкує День української писемності та мови. А також вшановують пам'ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
З нагоди свята працівники центральної районної бібліотеки підготували для старшокласників катеринопільського ліцею годину цікавих повідомлень про українську мову та ознайомили учнів з історією та традиціями цього свята.
![](/Podii/den_pucemnocti1.jpg)
![](/Podii/den_pucemnocti2.jpg)
![](/Podii/den_pucemnocti3.jpg)
![](/Podii/den_pucemnocti4.jpg)
![](/Podii/den_pucemnocti5.jpg)
|