У вересні проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. В рамках правового клубу «Твій погляд» , в співпраці з «Катеринопільське бюро правової допомоги» для учнів Катеринопільського закладу загальної середньої освіти № 2 було проведено інформаційно-правову годину «Протидія булінгу у навчальних закладах» . На заході йшлося про соціально-психологічні причини виникнення булінгу у шкільному середовищі, про причини його виникнення серед неповнолітніх, про передумови виникнення булінгу, причини проявів насильства.
![](/Podii2021/41_main-v1584375439.jpg)
![](/Podii2021/to5_wvPFiHN2n7A7iNQd7ozTESQ9BMas-kiZ18je3gQWTN7I4V.jpg)
|