З нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в Катеринопільській центральній публічній бібліотеці відбулася медіа година «Вони тримали за нас небо». Бібліотекарі разом з старшокласниками Катеринопільського ліцею згадали найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
![](/Podii2022/273786819_941322596571900_8393983637330891957_n.jpg)
![](/Podii2022/273815778_420953603163429_670651869584610467_n.jpg)
![](/Podii2022/273816510_527158681963563_871171076229961099_n.jpg)
![](/Podii2022/273833507_387494233060537_4653853763702780838_n.jpg)
![](/Podii2022/273836408_430726468843574_6917838079255556276_n.jpg)
![](/Podii2022/273951448_2795811457382289_8514438275244462122_n.jpg)
![](/Podii2022/274002390_467110051541559_7520844531311908926_n.jpg)
![](/Podii2022/274067575_616902166045829_1524716333759388753_n.jpg)
|