Василь Симоненко – великий син України, її талановитий поет. Його світлій пам’яті, його ніжному та палкому слову у стінах бібліотеки відбувся тематичний вечір «Високий лет з надламаним крилом». З нагоди 85 – річчя від дня народження Василя Андрійовича Симоненка з глибокою любов’ю і шаною перегорнули сторінки життєпису учасниці жіночого клубу «Горлиця».
Розпочався вечір з пісні на слова Василя Симоненка «Виростеш ти, сину, вирушиш в дорогу...» у виконанні А.Чорногор. Спогадами поділилися О. І.Сердюк, А.О. Шевченко. Вчителі в минулому , а сьогодні учасниці клубу «Горлиця» М.К . Лугова. та Є.Г. Калиушко ознайомили присутніх з цікавими фактами біографії поета. Жінки зачитували свої улюблені вірші. Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері, і не залишила байдужим жодного з присутніх. Адже їх надихало слово справжнього українця Василя Симоненка.
![](/Podii/Sumonenko1.jpeg)
![](/Podii/Sumonenko2.jpeg)
![](/Podii/Sumonenko3.jpeg)
![](/Podii/Sumonenko4.jpeg)
![](/Podii/Sumonenko5.jpeg)
![](/Podii/Sumonenko6.jpeg)
|