В рамках тижня правових знань присвяченого " Загальній Декларації прав людини" відбулася зустріч учнів 9 та 10 класів Катеринопільської школи №2 з начальником районного управління юстиції Рябовим П.П. Мета засідання правового клубу "Твій погляд" розвивати навики та правильно використовувати знання з правознавства, виховувати уважність, почуття відповідальності і взаємопідтримки та культуру поведінки. Бути обізнаним в своїх правах.
![](http://katerlib.at.ua/image/2014/news/ti_ljudina/2.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2014/news/ti_ljudina/4.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2014/news/ti_ljudina/5.jpg)
|