Сьогодні про головне: булінг-толерантність
Напередодні Міжнародного дня толерантності, старшокласники Катеринопільського навчально-виховного комплексу №1 прийняли участь у правовому диспуті «Сьогодні про головне: булінг-толерантність», який відбувся у центральній районній бібліотеці. Провідний бібліотекар читального залу Н.І.Радецька розповіла учням про поширення такого явища, як шкільний булінг. Присутні переглянули відео фільм «Стоп булінг!». Далі бібліотекар познайомила учнів з поняттям "толерантність", з основними рисами толерантної та інтолерантності особистості. Учні активно брали участь у грі в якій демонстрували толерантну людину та висловлювали свої думки . Обговорення даної теми залишило глибокий слід у душі кожного, допомогло нам всім зрозуміти, що тільки повага одне до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності, дружба, взаємодопомога насправді врятують світ. Тож будьмо толерантними…
![](http://katerlib.at.ua/image/2018/news/tolerantnist/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2018/news/tolerantnist/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2018/news/tolerantnist/5.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2018/news/tolerantnist/6.jpg)
Завідувач відділом обслуговування
Катеринопільської ЦРБ
Фартух Н.В
|