«Ранок. Катеринопіль. Бібліотека»
Вулична акція,яка відбулась на центральній площі селища була присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. У цей день біля погруддя Т.Г.Шевченка зібралися ті, хто не байдужий до поезії. Працівників бібліотек з професійним святом прийшли привітати заступник голови РДА Ірина Міненко, начальник відділу освіти Микола Ткаченко, керівники інших служб, учні та вчителі навчальних закладів.
Також у цей день було оголошено патріотичну акцію «Книги для воїнів АТО». Усі присутні читали вірші присвячені бібліотеці, бібліотекарям, книгам та дарували книги.
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/ranok_bibl/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/ranok_bibl/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/ranok_bibl/5.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/ranok_bibl/7.jpg)
Зав.відділом обслуговування
Катеринопільської ЦБС
Фартух Н.В
|