19 жовтня Катеринопільська центральна районна бібліотека розпочала реалізацію проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"(ПУЛЬС).Учасники проекту Наталія Фартух та Наталія Радецька взяли участь у заході Мокрокалигірської ОТГ ,де проходило урочисте відкриття ЦНАПу та популяризували проект.Учасники заходу з цікавістю підходили до виставки та брали для ознайомлення роздаткові матеріали.
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/puls/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/puls/3.jpg)
|