«Пам’ять голоду, пам’ять серця!»
Пекельні цифри та слова
У серце б’ють, неначе молот
Немов прокляття ожива
Рік тридцять третій. Голод! Голод!
Однією з трагічних сторінок нашої історії став страшний голодомор 1932-1933 років. Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які щезли з лику землі після однієї з найбільших трагедій хх століття, було присвячено годину скорботи «Пам’ять голоду, пам’ять серця!», слухачами якої були учні 9-10 класів Катеринопільської школи №2.
На протязі заходу на виставці – шок « Нам не забуть тих днів голодні миті», горіла поминальна свіча. За християнським звичаєм душі померлих голодною смертю в 1932 – 1933 роках пом’янули хлібом та хвилиною мовчання.
![](http://katerlib.at.ua/image/2014/news/pam_jat_golodu/2.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2014/news/pam_jat_golodu/3.jpg)
Зав. відділом обслуговування ЦРБ
Фартух Н.В
|