Освоюємо англійську мову
На сьогодні володіння англійською мовою є однією з ключових ознак успішної людини. Її знання відкриває широкі можливості як при навчанні, так і у професійній діяльності. З 1 жовтня у Катеринопільській районній бібліотеці розпочалися безкоштовні заняття з англійської мови. Волонтер Аманда Бретенштайн (Чикаго), що приїхала в Катеринопіль від Корпусу Миру залюбки навчає дорослих та дітей англійської мови.
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/anglijsku_movu/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/anglijsku_movu/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/anglijsku_movu/5.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/anglijsku_movu/7.jpg)
|