14 липня ввійде в історію КЗ "Катеринопільська ЦБС",як день коли наш заклад прийняв участь в проєкті "Дія.Цифрова освіта" та отримав офіційний статус "Інформаційний хаб". Щомісяця ми будемо знайомити користувачів з дайжестом нових послуг, які буде надавати наш заклад.
Друзі! Слідкуйте за нашими публікаціями. Раді Вашій зацікавленості та участі у навчанні цифрової грамотності.Це легко та актуально.Ви навчитеся -сплачувати комунальні послуги з телефону,пересилати світлини з телефону рідним,оформляти субсидію тощо.І бібліотека надасть Вам таку можливістю.Будьте інформаційно обізнані,це так важливо в наш час.
![](/Podii2020/3.jpeg)
![](/Podii2020/108794312_3437327826332650_8916654051378962395_o.jpg)
![](/Podii2020/109120220_3437334256332007_2068270373958989995_o.jpg)
![](/Podii2020/109141276_3437333536332079_7062117508263450125_o.jpg)
|