Щороку 27 січня Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту. У Катеринопільській центральній публічній бібліотеці на знак вшанування пам’яті жертв Голокосту відбувся захід -реквієм "СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ» для учнів 11 класу Катеринопільського ліцею.
Зникають покоління, які пережили страхіття масових знущань, жахливу трагедію людства – Голокост. Молодь повинна знати, пам’ятати ці страшні сторінки історії.
І хочеться вірити, що такого ніколи не повториться знову.
![](/Podii2022/272319113_2994982654052111_6353663630199755348_n.jpg)
![](/Podii2022/272326740_1103056033787369_8923290975471900197_n.jpg)
![](/Podii2022/272367593_663696434828312_3195342331678900128_n.jpg)
![](/Podii2022/272519816_925097644815344_668242263564296480_n.jpg)
|