Яке це щастя – бути молодим!
Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає своє національне свято - День молоді.
Це не просто чергова календарна дата. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Адже молодь - це невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело дерзань, пошуків, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань.
Напередодні Дня молоді біля районної бібліотеки відбулася вулична акція «Ми -надія твоя, Україно!». Всі бажаючі могли ознайомитися з літературою молодіжною переглянувши книжкову виставку «Молодим, креативним, успішним». Працівники вітали молодь з святом та дарували інформаційну листівку «День молоді – свято молодості, кохання і краси»
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/5.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/7.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/9.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/12.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/14.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/16.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2017/news/den_molodi/18.jpg)
Зав.відділом обслуговування
Катеринопільської ЦРБ
Фартух Н.В
|