Герої Крут - наша слава, наша історія
29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
Напередодні загальнодержавного відзначення104-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Крут, для старшокласників Катеринопільського ЗЗСО №2 відбулася година історичної правди «Герої Крут - наша слава,наша історія» . Працівники бібліотеки підготували змістовний та цікавий захід про події того періоду. Загиблих крутянців вшанували хвилиною мовчання.
![](/Podii2022/267414656_332782798768282_2275931921603845393_n.jpg)
![](/Podii2022/272334472_737303000581061_21179075993502248_n.jpg)
![](/Podii2022/272505882_479506480254269_308927172535207541_n.jpg)
![](/Podii2022/272630216_656168292087907_2085872827355791203_n.jpg)
|