З нагоди 29-ї річниці Дня Незалежності та Дня Державного прапора України , Катеринопільська центральна районна бібліотека та бібліотека для дітей підготували книжкову виставку «Між вільними вільна, між рівними рівна» . Бібіліотекарі вітали катеринопільчан зі святом та роздавали інформаційні роздаткові матеріали в рамках проєкту «Розробка курсу та зміцнення місцевого самоврядування в Україні» моя громада – мій добробут.
![](/Podii2020/IMG_20200820_135051.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200820_135135.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_092054.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_092108.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_092117.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_101124.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_101210.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_102330.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_103351.jpg)
![](/Podii2020/IMG_20200821_103917.jpg)
|