«Ця дівчина не просто так, Маруся.
Це - голос наш. Це – пісня. Це – душа»
З нагоди 390 – річчя від дня народження Марусі Чурай (1625 – 1653), української народної поетеси, авторки широко відомих українських пісень, в українській світлиці районної бібліотеки відбулися літературні посиденьки. Юні артисти , учні 10 – го класу Катеринопільської школи №2 театралізовано розповіли про творчість поетеси, жінки, яку названо живою легендою. На закінчення бібліотекар юнацького абонементу провела огляд виставки.
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/1.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/3.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/5.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/7.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/9.jpg)
![](http://katerlib.at.ua/image/2015/news/marusja_churay/11.jpg)
Зав.відділом обслуговування
Катеринопільської ЦРБ
Фартух Н.В
|