33 роки тому на долю українського народу випало жорстоке випробування – вибух на Чорнобильській атомній електростанції, від якого здригнулася уся планета.
У Катеринопільському НВК№2 та ліцеї до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії відбувся бібліотечний радар «Чорнобиль! Забуть його не дозволя майбутнє». На захід було запрошено переселенку з Білорусії Ольгу Федорівну Білоножкіну, яка розповіла учням ,як чорнобильська трагедія змінила її життя та прочитала власні вірші присвячені цим подіям .
У день 33-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, ми з глибокою шаною вклоняємося ліквідаторам її страшних наслідків та схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які врятували українську землю і, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.
![](/Podii/Chornobul1.jpg)
![](/Podii/Chornobul2.jpg)
![](/Podii/Chornobul3.jpg)
![](/Podii/Chornobul4.jpg)
![](/Podii/Chornobul5.jpg)
![](/Podii/Chornobul6.jpg)
![](/Podii/Chornobul7.jpg)
![](/Podii/Chornobul8.jpg)
![](/Podii/Chornobul9.jpg)
![](/Podii/Chornobul10.jpg)
|