Меню сайту
Категорії розділу
новини ДБ [111]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 111
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 11 12 »

« Книга вийшла на прогулянку»

           Літо - це канікули з веселими іграми, забавами, пригодами та книжковими дивами. Книжкові стежини літа надзвичайно цікаві! У бібліотеці, як відомо канікул не має, тому кожен може знайти для себе щось корисне. Хтось знайомиться з цікавою книжкою з полички, хтось читає рекомендовану літературу по шкільній програмі, іншого цікавить книга на тематичній виставці, яких чимало є у нашій бібліотеці. Заходи  проходять як у стінах бібліотеки так і на природі. “Книга вийшла на прогулянку ” - під таким девізом працюють влітку працівники бібліотеки для дітей. То ж  в дитячому садочку «Сонечко» ,відділенні денного догляду  для дітей з інвалідністю, а також на  центральній площі селища, на стадіоні в літні дні можна зустріти працівників бібліотеки , які в невимушеній обстановці спілкуються з дітьми. Так під щебет пташок та шум дерев було проведено бібліопосиденьки «Привіт барвисте літо».  Спробувати себе у ролі художників діти мали змогу взявши участь у годині мистецтва " Маленькі майстри великого пензля і яскравих барв". Найкращим для дітей є читання на природі. Вже за традицією працівники дитячої районної бібліотеки провели для маленьких користувачів  парковий уїкенд «Якщо ви не читаєте , то ми йдемо до вас». Але якщо Вам не вистачає позитивних вражень, Ви втомилися від прохолодної погоди чи спеки та просто мрієте про гарний відпочинок - тоді Вам саме до нас! Запрошуємо до бібліотеки!

    

    

    

    

    

    

    

новини ДБ | Переглядів: 13 | Додав: admin | Дата: 21.07.2018 | Коментарі (0)

    

    

    

новини ДБ | Переглядів: 9 | Додав: admin | Дата: 09.06.2018 | Коментарі (0)

«Добре, коли з нами завжди наші мами»

В теплі весняні дні травня ми святкуємо  два знакові події для кожної родини-День матері  та Міжнародний день сім’ї . Працівники бібліотеки для дітей вирішили об’єднати ці  два свята  і  провести цікаву розважальну програму для учнів 2 класу школи №1 «Добре, коли з нами завжди наші мами». Згоду взяти участь у конкурсній програмі зважились чотири мами - Лілія Лепська , Юлія Трохименко, Наталія Калиновська та  Ніна Сафтенко з донечками Софійкою, Владиславою, Анею та Ангеліною. Мами і доньки вчилися розуміти одне одного, впізнавали себе в малюнках своїх дітей та фантазували, створюючи незвичайні  дизайнерські костюми,  відгадували разом з дітьми загадки, поринаючи  в світ дитинства.  Весела невимушена атмосфера панувала на святі. Класний керівник Юлія Григор’єва та весь дружний клас активно та завзято підтримували   своїх однокласниць та їх мам. Приємним сюрпризом для присутніх стала підготовлена невеличка концертна програма, за участю всього класу.

    

    

    

    

    

    

новини ДБ | Переглядів: 17 | Додав: admin | Дата: 16.05.2018 | Коментарі (0)

«Зростаємо з книгою»

У ці  весняні квітневі дні в супроводі класних керівників учні перших класів школи №1 та №2  дружно завітали  до  книгозбірні на свято – «Посвяту в читачі бібліотеки»

Маленькі читайлики показали хороші знання  українських народних казок та казок народів світу, правильно відповідаючи на запитання вікторини. В конкурсі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити, чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок. Діти ділилися враженнями про вже прочитані книжки, розказували віршики. З ними було проведено розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг. Тепла атмосфера, чудовий сценічний майданчик,  щирість та відкритість дітей заохочують до того, щоб повернутися в це місце ще не раз. Приємною несподіванкою для школяриків стала участь у проведенні свята гостей- Читайлика, Нечитайлика, Баби Яги, Королеви книги, Букварика, що додало веселого настрою присутнім.  Читачами бібліотеки в ці дні стали близько п’ятидесяти  першокласників. Їм було вручено традиційні «пам’ятки читачу». Для малечі відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях буде для них радісним і цікавим.    

    

    

    

    

Д.Вишня-завідуюча районною бібліотекою для дітей.

 

новини ДБ | Переглядів: 10 | Додав: admin | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

 «Чорним лихом ,чорним смутком в ніч квітневу став  Чорнобиль»      

                 Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу. До цієї чорної дати в районній бібліотеці для дітей для учнів 8 класу школи №2 було проведено історичну хроніку «Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль».  Відео-екскурс «Стежками Чорнобильського лиха», дав можливість  присутнім  побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому. Бібліотекарі познайомили присутніх з книжковою виставкою –застереженням «На Чорнобиль журавлі летіли», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ. Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

       

новини ДБ | Переглядів: 10 | Додав: admin | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

«Хай буде з нами Великодня казка»

Навесні , коли все оживає, починає зеленіти оновлена земля , прийшли до нас Великодні свята. Щороку працівники районної бібліотеки для дітей проводять ряд заходів до цієї святкової дати . Ось і цього року  до бібліотеки  завітали  учні  5 класу школи №1. Бібліотечні працівники ознайомили дітей з  традицією відзначення Великодня на Україні . Діти мали змогу не лише почути розповідь , а й  наочно побачити відео презентацію  по виготовленню різних видів  писанок- шкрябанок, зернівок , мальованок, крашанок і т д.  На завершення діти здійснили віртуальну екскурсію до музею писанки в Коломиї.

    

    

О. Адаменко- провідний бібліотекар бібліотеки для дітей

новини ДБ | Переглядів: 14 | Додав: admin | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (0)

« Екологію містечка творимо ми разом»

Населення планети все більше відчуває тривогу за екологічний стан Землі. Учені шукають шляхи вирішення проблем – створюють нові технології, щоб оздоровити планету. Але величезна робота зі збереження природи повинна розпочинатися з перебудови нашої свідомості. Якщо ми хочемо бачити місце де ми живемо екологічно здоровим, то екологом повинен бути кожен у своєму житті.. Щоб привернути увагу підростаючого покоління до екологічних проблем , відповідно до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, працівники бібліотеки для дітей провели для учнів 6 класів Катеринопільської школи №1 еко –ранок «Екологію нашого містечка творимо ми разом». Діти дізналися багато цікавого про  екологічний стан справ у нашій країні , та в місцевості де ми мешкаєм. Вони активно і жваво приймали участь у обговоренні та проведеній грі «Чим я можу допомогти природі». На символічних листочках із дерев більшість дітей записали свої пропозиції щодо збереження природи нашого краю.

    

    

    

Д. Вишня – завідуюча районною бібліотекою для дітей

 

новини ДБ | Переглядів: 19 | Додав: admin | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (0)

Живе під сонцем любові Шевченкова весна

 Навесні, коли тануть сніги

 І на рясті засяє веселка,

 повні сил і живої снаги

 Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

      Кожної весни Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. В його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили і обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і  прагнень. В переддень дня народження великого земляка працівники бібліотеки для дітей завітали в школу №2, де для учнів 3-х класів було проведено краєзнавчу годину. «Живе під сонцем любові Шевченкова весна». Діти дізнались багато цікавих фактів з біографії Т. Шевченка та взяли участь в невеличкій вікторині по його творчості.                     

    

    

новини ДБ | Переглядів: 13 | Додав: admin | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

Мови нашої слова, наче музика жива

    Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців. У лютому традиційно  святкують Міжнародний день рідної мови. В рамках свята в бібліотеці для дітей для учнів 3-х класів школи №1  було проведено мовну годину «Не цураймося мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати» та в  школі №2 для учнів 5-х- 6 класів мовний всезнайко «». В бібліотеці оформлено перегляд літератури «І багата, і чудова найрідніша моя мова», де читачі змогли познайомитися з  кращими зразками вітчизняної літератури . Для старших знавців української мови було проведено конкурси «Мовні заморочки», «Не заблукай у суржиковому лісі», конкурс «Показуха» і т .д.  А молодші школярі продемонстрували вміння декламувати   вірші, взяли участь у казковій вікторині    та показали свої знання  українських прислів’їв та приказок.

    

    

    

новини ДБ | Переглядів: 18 | Додав: admin | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

Стрітення відзначаємо, весну-красну зустрічаємо

15 лютого відзначаємо одне з дванадцяти християнських свят – Стрітення Господнє. Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні – не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали. На свято Стрітення проводилося спеціальне освячення свічок та води,   яку зберігали вдома на покуті. Такій воді, як і хрещенській, приписувалася магічна, цілюща сила.

   В день свята в бібліотеці для дітей пройшла народознавча година «Стрітення відзначаємо, весну-красну зустрічаємо». Гостями бібліотеки в цей день були учні других класів школи №1. Цікаву програму свята запропонували дітям бібліотекарі Ірина Прилуцька та Олена Адаменко. Учні стали учасниками дійств давніх українських обрядів ,  пригостилися смачними жайворонками та розділившись на дві команди «Зима» та « Весна» позмагалися між собою. Як завжди перемогла дружба.

    

    

    

    

новини ДБ | Переглядів: 32 | Додав: admin | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

Пошук
 
Друзі сайту
 

Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz